معرفی تعاونی مسکن پهنه C شهرک مسکونی چیتگر(بتاجای ارتش)

معرفی تعاونی مسکن پهنه C شهرک مسکونی چیتگر(بتاجای ارتش)

معرفی تعاونی مسکن پهنه C شهرک مسکونی چیتگر(بتاجای ارتش)

  • ۱۹آذر ۱۳۹۹

پهنه C شهرک چیتگر (نارنجستان)

 

شامل تعاونی های مسکن به شرح زیر می باشد:

 

1- تعاونی مسکن پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش

 

 دارای دو بلوک (C ) و ( H ) است. بلوک ( C ) در مرحله ی فوندانسیون که فاز دوم نامیده می شود. بلوک ( H ) در مرحله ی اسکلت که فاز اول نامیده می شود ، حدوداً 6 طبقه اسکلت آن نصب شده است. مبلغ واریزی به حساب تعاونی مسکن 46 میلیون تومان و متراژ آن 75 الی 190 متر می باشد و حدود 1800 متر مربع فضای تجاری دارد . قیمت ساخت پروژه فعلاً به صورت علی الحساب متری 850 هزار تومان در دفترچه ی قرارداد ذکر شده است که با مصوبه مجمع عمومی تعاونی با سازنده مشارکت نموده و به هر عضو با یک دفترچه به جای یک واحد، 50 الی 60 متر مسکونی و قدرالسهمی از تجاری تعلق بگیرد و اعضا با این حساب از پرداخت هر گونه اقساط معاف شدند که بهترین شکل سرمایه گذاری و خرید واحد در این پروژه این است که شما با خرید 2 دفترچه 100 الی 120 متر مسکونی پیش خرید نمایید.

 

2-تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش :

 

در دو بلوک بنام های ( H2 ) و ( B6 ) که به بلوک خلبانان معروف است و در مرحله نهایی اسکلت می باشد. بلوک (H2) حدودا تا طبقه 29 اسکلت نصب شده است و دارای متراژ  و طبقه مشخص می باشد. قرارداد ساخت هر متر مربع با مشاعات یک میلیون و دویست هزار تومان به صورت علی الحساب و اقساط آن هر 3 ماه یکبار بین 12 تا 18 میلیون بسته به متراژ متفاوت است. مبلغ واریزی پروژه بین 170 الی 300 میلیون تومان است .

 

3- تعاونی مسکن نیروی زمینی ارتش (برج های چهارگانه):

 

این پروژه در مرحله دیوارچینی و اجرای سفت کاری می باشد. قیمت ساخت آن هر متر مربع یک و نیم میلیون تومان به صورت علی الحساب است. مبلغ واریزی به حساب تعاونی مسکن 130 الی 200 میلیون تومان و متراژ آن 93 الی 135 متر می باشد. اقساط پروژه هر 3 ماه یکبار بسته به متراژ از 6 میلیون تا 9 میلیون می باشد.

 

4 - تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش (برج مرجان):

 

یک برج 42 طبقه بسیار شکیل بوده و در مرحله نصب 12 طبقه اسکلت می باشد. مبلغ واریزی تاکنون از 111 میلیون تومان تا 181 میلیون تومان (بستگی به متراژ دارد) متفاوت می باشد و حق امتیاز با توجه به شرایط پیشرفت پروژه و رونق بازار مشخص میگردد. متراژ واحد ها 80 و 105 و 120 و 130 و 150 متری است که طی چند ماه اخیر وام پروژه نیز مصوب شده و به اعضا تعلق می گیرد که اعضایی که مایل به استفاده از مزایای وام هستند بجای پرداخت اقساط هر 6 ماه یکبار،  پس از تحویل واحد مبلغ وام را به صورت اقساط بازپرداخت می نمایند.

 

پیش فروش امتیاز ها و سهام های شهرک امام رضا (شهرک چیتگر) در غرب دریاچه منطقه 22 تهران

 

پیش فروش منطقه 22,سرمایه گذاری در منطقه 22,شهرک امام رضا منطقه 22,امتیاز شهرک امام رضا اپارتمان,شهرک چیتگر,سهام چیتگر بتاجا,امتیاز چیتگر بتاجا,